Zasady rozgrywki

Ogólne

Podstawowym celem gry jest udzielanie poprawnych odpowiedzi na zadawane pytania.

Każdy gracz startuje z trzema szansami. W przypadku złej odpowiedzi tracisz szansę. Kiedy stracisz wszystkie szanse odpadasz z gry.

Etap I

Każdy z graczy otrzymuje po 3 pytania. Wszyscy odpowiadają w tym samym czasie. Kiedy każdy z graczy odpowie na 3 pytania przechodzimy do etapu II.

Etap II

W tym etapie gra losuje gracza który ma odpowiadać jako pierwszy. Jeśli gracz poprawnie odpowie na pytanie może wyznaczyć kolejnego gracza któremu zostanie zadane następne pytanie. Etap trwa tak długo aż w grze zostanie trzech graczy.

Finał

W finale podobnie jak w etapie II gra losuje gracza który ma odpowiadać jako pierwszy. Jeśli gracz poprawnie odpowie na pytanie otrzyma 10 punktów i będzie mógł wyznaczyć kolejnego gracza któremu zostanie zadanie następne pytanie. Może też wyznaczyć siebie jako kolejnego odpowiadajacego, wtedy w przypadku poprawnej odpowiedzi otrzyma 20 punktów. Etap trwa tak długo jak gracze mają jakieś szanse lub skończą się pytania. Najlepsi gracze dnia powalczą w Wielkim Finale!

Na próbę odpowiedzi na pytanie masz dwie minuty. Jeśli po dwóch minutach nie podejmiesz się odpwiedzi na pytanie stracisz szansę. Na samą odpowiedź po zadaniu pytania masz 25 sekund w pytaniach z układaniem kolejności i 15 sekund w pozostałych typach pytań.

Na wybranie osoby do odpowiedzi masz pół minuty. Po upływie tego czasu system sam wybierze osobę za Ciebie.

Wielki Finał

To gra dla najlepszych zawodników dnia tworzona codziennie o godzinie 20:00. Zwycięzca Wielkiego Finału jest nagrodzony specjalnym miejscem w rankingu na cały dzień. Wynik z Wielkiego Finału nie jest brany pod uwagę w rankingach dziennych.